Dom Dziwnówek
Dziwnówek, zachodniopomorskie
- 1 100 000 zł
- 85,56 m²
- 12 856,47 zł/m²
Patrycja Iwko
Skontaktuj się
Dom Dziwnówek
Dziwnówek, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Dom Dziwnówek
Zaktualizowane: 6 maja 2026
1 100 000 zł 85,56 m² 12 856,47 zł/m²
bliźniak
3
270 m²
garaż
2020
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
3Powierzchnia działki:
270 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2020Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 100 000 zł (12 856,47 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 85,56 m² (85,86 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2020
- Działka: 270 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Wyposażenie: lodówka, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: SZULC NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: VSZ21586
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Dziwnówek, Dziwnów, kamieński, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ?
CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?
CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ?
I na pewno byś wolał segment domu niż mieszkanie w bloku .
CZY chciałbyś wypoczywać na zadaszonym tarasie ?
CZY chciałbyś mieć własny ogródek i miejsce parkingowe ?
CZY chciałbyś mieć w domu kominek ?
I jeszcze kupić taką nieruchomość pięknie wykończoną i wyposażoną w dobrej cenie (...)
501 525...
501 525 762