Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania nad jeziorem Dziwnówek - Lista z ogłoszeniami

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

398 000 zł31 m² 12 838,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu urokliwy apartament w centrum Dziwnówka w nowym budynku z windą (2017 r.) Jest to apartament z salonem, aneksem sypialnym i kuchennym i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Dziwnówek,zachodniopomorskie

420 000 zł36 m² 11 544,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękny apartament, komfortowo i w pełni wyposażony usytuowany blisko przy plaży. Powierzchnia 36,38 m2 do zamieszkania od zaraz. Apartament usytuowany na pierwszym piętrze - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

415 000 zł41 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ofertą sprzedaży jest nowy Apartament o powierzchni 41 m2 położony w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek wolny od skażeń przemysłowych. Do plaży to zaledwie 150 metrów. Dziwnówek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

880 000 zł51 m² 17 137,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania Apartament o bardzo wysokim standardzie położony w malowniczej miejscowości w Dziwnówku w kompleksie apartamentów Porta Mare. W aktualnie rozpoczętym etapie Porta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

200 000 zł58 m² 3 460,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dziwnówek,zachodniopomorskie

427 000 zł37 m² 11 540,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja - - podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek 23% vat i każda osoba fizyczna nie posiadającej działalności gospodarczej może dostać cały jego zwrot! - - - nie płacimy pcc -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij