Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Dziwnówek - Lista ofert

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Dziwnówek,zachodniopomorskie

599 000 zł68 m² 8 847,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż oferujemy przestronne, 4 -pok. mieszkanie w Dziwnówku. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, w niskim bloku z lat 90-tych. Fajna okolica, wsród zieleni, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Dziwnówek,zachodniopomorskie

1 200 000 zł42 m² 28 368,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mili Państwo! Pragniemy zaprezentować Wam niebagatelną ofertę apartamentu z widokiem na nasze polskie morze na osiedlu Porta Mare. Na optymalną powierzchnię 42,3 m składa się: - elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

394 000 zł22 m² 17 982,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż apartament nad morzem W dziwnówku W porta mare wellnes & spa, prestiżowym apartamentowcu przy plaży W dziwnówku, woj. Zachodnio -pomorskie. *** zarezerwowane umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

1 200 000 zł42 m² 28 523,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek latem lub zimą nad morzem? A może poszukujesz inwestycji na wynajem lub marzysz o luksusowym urlopie? Oferujemy wyjątkowy, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

975 000 zł53 m² 18 605,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja nad morzem - porta mare - I linia brzegowa Dziwnówek nowa, dużo niższa cena! Gotowy do zamieszkania, wynajęcia. Wyposażony w wysokiej klasy sprzęty: - wzmacniacz Devon - głośniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dziwnówek,zachodniopomorskie

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronne, słoneczne zadbane mieszkanie w Dziwnówku w odległości ok. 300 m od morza. Nieruchomość składa się 4 pokojów (w tym salon z balkonem), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 1 Maja

Dziwnówek,zachodniopomorskie

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż duże przestronne mieszkanie 5min spacerem od plaży Pow -68m2 Pokoje -4 łazienka-1 wc -1 Piwnica -1 Na sprzedaż ładne czteropokojowe mieszkanie w bliskiej odlegosci od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

1 970 000 zł60 m² 32 921,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękny apartament położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości w Dziwnówku. Apartament wykończony materiałami najwyższej klasy z pomocą projektantów z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Dziwnówek,zachodniopomorskie

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe umeblowane, kuchnia z wyposażeniem, dostępna piwnica, blisko morza i centrum do wynajęcia na dłuższy okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

850 000 zł53 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie na terenie Porta Mare Słoneczne Tarasy o powierzchni 52,70 m2 zlokalizowane w miejscowości Dziwnówek, powiat kamieński. Nadmorska nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

7 800 000 zł780 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:21

 

Rok budowy:2020

Okazja! Do sprzedania (w całości) nowy działający rentowny Aparthotel w skład którego wchodzi 21 apartamentów oraz restauracja. Nowoczesny obiekt o wysokim standardzie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

1 390 000 zł42 m² 33 095,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

jedyny w swoim rodzaju bajkowy i niczym niezakłócony widok na morze-okna do poziomu podłogi. Pokoje rozkładowe, sypialnia również z zapierającym dech w piersi widokiem. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Dziwnówek,zachodniopomorskie

620 000 zł67 m² 9 212,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Chcesz mieć nieruchomość nad morzem? Coś więcej niż 2 pokoje i coś mniejszego niż dom, który wymaga mnóstwo pracy i corocznego inwestowania! Mamy dla Ciebie pięknie mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

398 000 zł31 m² 12 838,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu urokliwy apartament w centrum Dziwnówka w nowym budynku z windą (2017 r.) Jest to apartament z salonem, aneksem sypialnym i kuchennym i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

830 000 zł51 m² 16 163,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament dla wymagających- prestiżowe miejsce, nowe budownictwo, wysoki standard wykończenia, widok na morze! Na sprzedaż apartament położony w nowej inwestycji Porta Mare w Dziwnówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

810 000 zł51 m² 15 774,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy Państwu luksusowy, gustownie urządzony apartament (wraz z umeblowaniem), z przepięknym widokiem na morze. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze wieżowca, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

534 060 zł41 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dziwnówek - apartament 2 pokojowy wykonany pod klucz do wejścia od zaraz! zimą piękny widok z dużego tarasu na las sosnowy! wiosną i latem ściana zieleni. Lokal mieszkalny znajduje się 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

227 000 zł58 m² 3 913,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 58 m2, położone w Dziwnówku, gmina Dziwnów. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Duża piwnica tuż pod mieszkaniem, duży parking przed blokiem, mieszkanie 200 M od plaży, podłogi - panele W całym mieszkaniu, łazienka - terakota, okna plastikowe, mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Szczecinie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dziwnówek,zachodniopomorskie

427 000 zł37 m² 11 540,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja - - podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek 23% vat i każda osoba fizyczna nie posiadającej działalności gospodarczej może dostać cały jego zwrot! - - - nie płacimy pcc -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij