Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Dziwnówek - Oferty sprzedaży domów

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 150 000 zł171,12 m² 12 564,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Chcesz zarabiać na nieruchomościach? To ta ofera jes dla Ciebie! Kup gotowe osiedle! czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 397 000 zł57,79 m² 18 982,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Większość ludzi nad morzem kupuje apartament. TY możesz mieć własny dom. - brak prowizji od Kupującego | 150 m do plaży | Sprzedaż na fv | cena zawiera już 23% vat | brak pcc 2% | z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

670 000 zł42,78 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł42,78 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł42,78 m² 13 557,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł42,78 m² 13 557,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:325 m²

Prezentujemy całoroczny domek letniskowy o powierzchni 55 m2 zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek 600 metrów od plaży. Domek położony w ustronnym miejscu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł419 m² 5 847,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dworek-pensjonat w Dziwnówku z pięknym ogrodem. Parter to 7 pokoi z łazienkami ( w tym jeden z aneksem kuchennym), kuchnia z jadalnią, hol z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł110 m² 7 972,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący położony w miejscowości Dziwnówek, 1900 metrów od morza. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 110 m2. Nieruchomość posadowiona na bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferujemy na sprzedaż domek całoroczny znajdujący się na działce rod w Dziwnówku, jedynie 5 min do plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł165,37 m² 4 172,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

Prezentujemy dom jednorodzinny wolno stojący z potencjałem nad morzem w miejscowości Wrzosowo, znajdujący się: 200 m od Zalewu Kamieńskiego 500 m od plaży we Wrzosowie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł85,56 m² 12 856,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł85,56 m² 12 856,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł135,12 m² 6 801,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom nad morzem, położony w urokliwej miejscowości Wrzosowo - zaledwie 3 km od Dziwnówka. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł85,56 m² 16 362,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Przedstawiamy Państwu obiekt rekreacji indywidualnej, składający się z dwóch, niezależnych lokali w Dziwnówku, w bliskiej odległości do morza (ok.200m). Dom składa się z dwóch,.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł334 m² 5 386,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Ofertą sprzedaży jest słoneczny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 334 m2 położony zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Dziwnówka. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

8 970 000 zł700 m² 12 814,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:990 m²

Aparthotel Paradise wyjątkowa inwestycja hotelowa nad Bałtykiem | Dziwnówek Przejmij gotowy biznes - o personel się nie martw - z nami masz pełną opiekę we wszystkich aspektach! % % % % -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Dziwnówek,zachodniopomorskie

2 299 000 zł234,19 m² 9 816,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:669 m²

Do sprzedania komfortowy dom wolnostojący w Dziwnówku położony przy ul. Zdrojowej, na działce o powierzchni 669 m2, z dostępem do linii brzegowej Zalewu Kamieńskiego. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł78,20 m² 7 020,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Przedmiotem oferty jest wybudowany w 2024 roku i w stanie deweloperskim budynek mieszkalny położony w spokojnej dzielnicy Dziwnówka. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 728.

Szczegóły ogłoszenia

826 000 zł117 m² 7 059,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom nad morzem dziwnówek 600 M do morza.POW 117,92 M2. 826 000 zl lokalizacja Dom z dwoma mieszkaniami /apartamentami, zlokalizowany w miejscowości Dziwnówek 600 m do morza.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Prezentujemy domek letniskowy do całorocznego użytkowania o powierzchni 70 m2 zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek 900 metrów od plaży. Domek położony na terenie ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

6 500 000 zł813,40 m² 7 991,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy obiekt mieszkalno-apartamentowy o pow. całkowitej 813,4 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2600 m2 przy Zatoce.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł450 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 853 m²

Prezentujemy wyjątkową okazję do nabycia dworu nad morzem w wyjątkowej miejscowości Dziwnówek, który nie tylko stanowi rezydencję marzeń, ale również doskonałą inwestycję. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł600 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:587 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z 20 pokojami gościnnymi znajdujący się w doskonałej lokalizacji - bardzo blisko plaży w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

950 000 zł150 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 172 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w cichej okolicy, blisko Zalewu Kamieńskim - Zatoka Wrzosowska oraz zaledwie 3 km od plaży w Dziwnówku. Duża, ogrodzona działka (2,172 m2) - zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +3 km

849 000 zł132 m² 6 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 132 m , położony w miejscowości Wrzosowo na działce o powierzchni 1033 m .

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +3 km

1 699 000 zł300 m² 5 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 554 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z dużą działką położonego w przepięknej okolicy tuż przy Zatoce Wrzosowskiej, w odległości zaledwie dwóch kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +3 km

3 500 000 zł360 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko W angel estate Na sprzedaż: luksusowy kompleks inwestycyjny nad morzem wyjątkowa oferta Jeśli marzysz o inwestycji, która łączy wysoką dochodowość z prestiżem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +3 km

850 000 zł24 m² 35 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:843 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntowa o całkowitej powierzchni 0,0843 ha, na której znajdują się trzy budynki zakwaterowania turystycznego ,każdy o powierzchni 24 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +3 km

2 700 000 zł388,87 m² 6 943,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:719 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowo-produkcyjny w Dziwnowie. Budynek o powierzchni całkowitej 388,87 m2. usytuowany na działce o powierzchni 719 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +4 km

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:558 m²

Nowa niższa cena! atrakcyjny dom gościnny W dziwnowie! Przedstawiamy Państwu atarkcyjny dom gościnny na sprzedaż znajdujacy się w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +4 km

Dom z garażem

Dziwnów

4 194 000 zł440 m² 9 531,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Domki, które sprzedają się same 8 gotowych, w pełni wynajmowanych domków 50 m każdy | taras | ogród | pełne wyposażenie pod klucz To nie wizja. To działający biznes: 5 sezonów pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +4 km

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom Letniskowy 800 metrów od Plaży w Dziwnowie ul. Daglezji, dziwnów, gm. Dziwnów, kamieński, zachodniopomorskie (dom sprzedaż) Cena:670 000 zł Powierzchnia:50 m Liczba pokoi:3 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +4 km

2 100 000 zł350 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży czynny, komfortowy, klimatyczny pensjonat położony w Dziwnowie na działce 558m 2 ,w bezpośrednim sąsiedztwie morza, do czystej i bezpiecznej Plaży Wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +4 km

4 900 000 zł310 m² 15 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:2 288 m²

Ofertą sprzedaży jest obiekt zlokalizowany tylko 800m od plaży, blisko centrum miasta. Nieruchomość składająca się z domu 70m2 i 7 domków każdy o powierzchni 30m2 (docelowo 12.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +4 km

1 200 000 zł72 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący na zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych o powierzchni 72 m2 zlokalizowany w miejscowości Łukęcin. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +5 km

1 299 000 zł139 m² 9 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 564 m²

Szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko morza? A może jesteś inwestorem i chcesz ulokować kapitał w nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +5 km

Dom Łukęcin

Łukęcin

1 499 000 zł162,40 m² 9 230,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu wyjątkowy obiekt noclegowy w jednej z najspokojniejszej i urokliwej miejscowości nadmorskiej- łukęcinie. Jest to w pełni wyposażony dom gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dziwnówek +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

2 160 000 zł482 m² 4 481,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:961 m²

Do sprzedania dom w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek. Nieruchomość położona przy linii brzegowej Zalewu Kamieńskiego. Do samego morza jest około 900m. Dom w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

670 000 zł43 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij